تماس با ما
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. تماس با ما
خوشحال میشویم با شما آشنا شویم

آدرس شرکت

تهران -شهریار-خ ولیعصر-برج سعدی واحد 47

تلفن تماس

09129684185

پست الکترونیکی

Info@tarawebdesign.ir

تهران -شهریار-خ ولیعصر-برج سعدی واحد 47

سوالات متداول شما

بازاریابی دیجیتال فرآیند بازاریابی است که شما را از راه های موثر و دقیق و از طریق کانال های دیجیتال مختلف مانند اینترنت ، تلفن همراه و غیره  به مشتریان هدف می رساند تا آنها را جذب کنید ، بکار بگیرید و تبدیل کنید.

بهینه سازی سایت برای  موتور جستجو چیست؟ این یک سوال رایج اما بسیار مهم در مصاحبه بازاریابی دیجیتال است . بهینه سازی  سایت برای موتور جستجو (SEO) تکنیکی است که برای افزایش تعداد کاربران برای وب سایت شما با بدست آوردن صفحه ای با رتبه بالا در نتایج جستجو مانند گوگل ، بینگ ، یاهو و دیگر موتورهای جستجو بکار می رود .

پیشنهاد میکنیم مقاله الگوریتم رنک برین گوگل را حتما مطالعه کنید

تکنیک های سئو محتوای شما، ساختار سایت و سازماندهی را بهبود می بخشد بنابراین سایت شما می تواند موقعیت خودش را در نتایج موتور جستجو دریافت کند .

۶ – توضیح دهید که کلمه کلیدی و اهمیت آن در سئو چیست ؟

کلید واژه در بازاریابی دیجیتال کلمه یا عبارتی است که شما به عنوان یک جستار در صفحات موتور جستجو وارد می کنید تا نتایج مربوطه را دریافت کنید. از دیدگاه سئو کلمات کلیدی برای رتبه بندی صفحات بسیار مهم هستند. اینکه چگونه و کجا از کلمات کلیدی استفاده می کنید رتبه بندی سایت شما را نشان می دهد .

ارائه تجربه خوب کاربر پسند ، ایجاد لینک های ارجاع ، اشتراک رسانه های اجتماعی ، مشارکت مشتری ، ایجاد رابطه در شبکه .

برای ما پیام بفرستید

شما عزیزان میتوانید با تکمیل فرم به صورت مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.